درباره شرکت بتون سخت آریان :

شرکت بتون سخت آریان تخصصی ترین و بزرگترین شرکت تولید کننده و اجرا کننده روکش سخت بتنی بصورت های یک‍ارچه و و قطعات کفپوش و موزاییک تحت لیسانس شرکت کرودور آلمان است.  شرکت کرودور آلمان بزرگترین شرکت تولید کننده بتن سخت در جهان است که محصولات آن از نظر کیفیت و زیبایی در سطح اول جهان قراردارد. تا کنون بیش از 300 میلیون متر مربع روکش کرودور در اکثر کشورهای دنیا اجرا شده است.

شرکت بتون سخت آریان نماینده انحصاری شرکت کرودور آلمان در خاورمیانه

شرکت بتون سخت آریان در سال ۱۳۸۳ تاسیس شده است و با اتکاء به گروه همکاران متخصص و حرفه ای خود توانسته است بالغ بر ۵۰۰ پروژه را در سراسر ایران با بهترین کیفیت اجرا نماید.و

سوابق و پروژه های شرکت بتن سخت آریان

بسیاری از مشتریان شرکت بتون سخت آریان پس از استفاده از کفپوش های بتن سخت برای پروژه های بعدی نیز از این محصولات استفاده کرده اند که این خود بیانگر رضایت آنها از این محصولات است.

مشاهده وبسایت شرکت کرودور آلمان

 

چرا از کفپوش های شرکت بتون سخت آریان استفاده کنیم :

کلیه قسمت های یک ساختمان در معرض انواع سایش و خوردگی قرار دارد. بدون شک در این میان کف ساختمان با توجه به کاربری خاص خود ، در معرض بیشترین عوامل فرسایشی است. با توجه به این مهم انتخاب مقاومترین ، سخت ترین ، با دوام ترین در کنار زیبایی منحصر بفرد و در عین حال قابل قبول ترین نوع پوشش از نظر هزینه ، همواره مورد توجه مصرف کنندگان مختلف بوده است. اجرای متجاوز از 300 میلیون مترمربع روکش کرودور در اکثر کشورهای دنیا تاکنون ، نمایانگر توفیق عمومی مطلوب این محصول است. در ایران نیز روکشهای صنعتی کرودور به دلیل دریافت لیسانس انحصاری تولید و فروش در کل منطقه خاورمیانه در سال 1382 و در پی آن احداث کارخانه تولید این محصول در یزد به نام شرکت بتون سخت آریان و تولید صد در صد داخلی این محصول با دستگاه های تمام اتوماتیک و نظارت عالیه کرودور آلمان از یک طرف ، عمر بالا ، گارانتی چندین ساله ، اجرای سریع و کاهش چشمگیر هزینه های تعمیرات و نگهداری این محصولات از طرف دیگر ، باعث شده تا استفاده از این محصول در میان انواع روکش های صنعتی مشابه در ایران و در کل منطقه خاورمیانه ، از نظر اقتصادی کاملاً توجیه پذیر بوده و با استقبال بینظیری روبرو شود.

 

تماس با شرکت بتون سخت آریان

جهت مشاهده اطلاعات تماس با شرکت بتون سخت آریان لطفا اینجا کلیک نمایید.